Strona głównaWiadomościPolskaNapad na bank w Kurowie. Policja publikuje wizerunek podejrzanej

Napad na bank w Kurowie. Policja publikuje wizerunek podejrzanej

-

- Reklama -

Policja opublikowała w piątek wizerunek kobiety, która napadła na bank w Kurowie (Lubelskie). Z ustaleń wynika, że wtargnęła do placówki, po czym nożem sterroryzowała pracownice, zabrała gotówkę i uciekła. Trwają poszukiwania sprawczyni.

– Poszukujemy osoby podejrzewanej o dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia w banku w Kurowie. Osoby, które rozpoznają wizerunek kobiety na zdjęciach proszone są o kontakt – przekazał w piątek rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie nadkom. Andrzej Fijołek.

- Reklama -

Na zdjęciach opublikowanych przez policję widać kobietę ubraną w dżinsy, czarną kurtkę i kominiarkę.

Jeśli ktoś posiada informacje na temat miejsce pobytu tej osoby lub jej danych personalnych może dzwonić pod numer telefonu Komendy Powiatowej Policji w Puławach 47 812 32 10, nr alarmowy 112 lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji. Informacje można przekazać również anonimowo.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 9.30 w banku w Kurowie (pow. puławski). Kobieta wtargnęła do banku, po czym nożem sterroryzowała pracownice, zabrała gotówkę i uciekła.

Źródło:PAP, Policja
spot_img

Najnowsze