Polityka prywatności

Kim jesteśmy. Do kogo należy portal?

Portal NCZAS.INFO należy do 5S Media Sp. z o.o., ul. Jelinka 31, 01-646 Warszawa REGON: 365416025 | NIP: 5252676432 | KRS: 0000637269 Redaktorem naczelnym NCZAS.INFO jest Tomasz Sommer.

Jak się z nami skontaktować?

Mailowo: redakcja@nczas.com.pl Telefonicznie: 0048 731 555 039 (poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 17:00) Osobiście: w biurze 5S Media (ul. Jelinka 31, 01-646 Warszawa)

Jakie dane osobiste zbieramy, dlaczego je zbieramy, komu je udostępniamy

Komentarze

Komentarze na witrynie mogą być włączone lub wyłączone. Kiedy są włączone i  odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Jeśli czytelnik zostawi komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Komentarze mogą być filtrowane (w celu wyeliminowania treści publikowanych przez internetowe boty, spamu, wulgaryzmów itp.) za pomocą narzędzia Akisemt (więcej informacji o nim i jego polityce prywatności: https://akismet.com/) Jeśli odwiedzający witrynę zostawi komentarz, będziesz mógł wybrać opcję zapisu swojej nazwy, adresu email i adresu strony internetowej w ciasteczkach, dzięki którym podczas pisania kolejnych komentarzy powyższe informacje będą już dogodnie uzupełnione. Te ciasteczka wygasają po roku.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na nczas.info mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp. pochodzące np. z serwisu Twitter, Youtube, Facebook). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o odwiedzającym stronę, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

W celu oszacowania zainteresowania poszczególnymi artykułami, poprawy ich jakości, doboru tematyki, poprawy szybkości i komfortu przeglądania strony, a także w innych celach statystycznych używamy usługi Google Analytics. Więcej informacji o usłudze oraz jego polityce prywatności na stronie: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=pl

Reklamy

Aby móc utrzymać infrastrukturę strony internetowej, redakcję itp. wyświetlamy na nczas.info reklamy. W tym celu współpracujemy z firmą Google (Google Adsense), która dostarcza nam znakomitą większość reklam. Więcej o zasadach prywatności dotyczących m.in. reklam Google znajdziesz na stronie: https://policies.google.com/privacy

CMP

Wiadomość z prośbą o zgodę na wykorzystanie danych (RODO) obsługuje mechanizm dostarczony przez Google (wbudowany w usługę Google Adsense).