Strona głównaWiadomościŚwiatLewicowy radny zajada się odchodami, służy za pisuar i nie tylko. Zajmował...

Lewicowy radny zajada się odchodami, służy za pisuar i nie tylko. Zajmował się dziećmi i młodzieżą [FOTO]

-

- Reklama -

Na jaw wyszły szokujące informacje o hiszpańskim lewicowym radnym. Daniel Gomez del Barrio umieszczał w sieci dziwne ogłoszenia o charakterze seksualnym oraz zjadał… ludzkie odchody. Był szefem Departamentu ds. Młodzieży, Dzieci i Rodziny.

Daniel Gomez del Barrio to były już radny z ramienia skrajnie lewicowej Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (PSOE). Oprócz bycia radnym pełnił funkcję przewodniczącego Departamentu ds. Młodzieży, Dzieci i Rodziny w gminie Illescas w prowincji Toledo.

Kilka dni temu wyszło na jaw, że sześć lat temu zamieszczał w sieci gejowskie anonse matrymonialne. Przedstawiał się w nich jako „nikczemny niewolnik seksualny”. Chciał być „upokarzany”, oferował „służenie za pisuar”. Proponował, że może obnażać się przed innymi mężczyznami zarówno osobiście, jak i przez Internet. W ogłoszeniu, jak na homosia przystało, nie zabrakło też „ssania ku*asów” oraz „przebierania się za dzi*kę”.

Gdy upokarzające ogłoszenia wypłynęły do Internetu, burmistrz Jose Manuel Tofino, także ze skrajnie lewicowej partii PSOE, zdymisjonował Gomeza del Barrio z funkcji szefa Departamentu ds. Młodzieży, Dzieci i Rodziny oraz „poprosił”, by złożył mandat radnego. Ten ofertę nie do odrzucenia przyjął, jednocześnie zaznaczając, że nie będzie sprawy komentował. Zapewnił jedynie, że odchodzi z polityki i od teraz chciałby wieść anonimowe życie.

Ci, którzy próbowali jakoś wybronić Gomeza del Barrio, szybko schowali głowy w piasek. Początkowo sugerowali bowiem, że ogłoszenie może być spreparowane. Szybko okazało się jednak, że niedawny radny, który miał służyć m.in. za wzór dla młodzieży, był na tyle „mądry”, że w ogłoszeniach zamieszczał własny numer telefonu a także zdjęcia dowodu osobistego z pełnymi danymi.

Wydawać by się mogło, że już nic bardziej upokarzającego Gomez del Barrio w życiu nie zrobił. Nic bardziej mylnego. Teraz wyszły na jaw nagrania, w których… zjada własne odchody w swoim byłym miejscu pracy. To się powinno po prostu leczyć.

Źródło:gaceta.es

Najnowsze