Strona głównaWiadomościŚwiatByła widziana z Matthew Perrym dzień przed jego śmiercią. Zabrała głos

Była widziana z Matthew Perrym dzień przed jego śmiercią. Zabrała głos

-

- Reklama -

Matthew Perry nie żyje. Znany aktor dzień przed śmiercią widziany był na obiedzie z tajemniczą kobietą. Modelka zabrała głos.

Portal TMZ opublikował zdjęcia z lunchu, na którym Perry dzień przed śmiercią widziany był z nieznajomą kobietą. Gdy fotografie obiegły media, głos zabrała sama zainteresowana. Przedstawiła się jako modelka Athenna Crosby i opowiedziała o swojej osobistej relacji z aktorem.

- Reklama -

„Nie miałam zamiaru o tym mówić, ale w tej sytuacji powiem, że miałam zaszczyt znać Matthew osobiście” – rozpoczęła.

„Jestem bardzo zdruzgotana jego śmiercią. Uważam, że mówienie o tym publicznie jest złym guście, uwaga nie powinna być skierowana na mnie, ale raczej na niego i jego dziedzictwo. Rzeczywiście, byliśmy przyjaciółmi i byłam jedną z ostatnich osób, które z nim rozmawiały i widziały się przed jego odejściem” – kontynuowała kobieta.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Po raz kolejny zaznaczam: nigdy nie miałam zamiaru nic mówić o naszej przyjacielskiej relacji, ale odkąd zostałam zidentyfikowana… tak, to ja jestem na tych zdjęciach wraz z nim z zeszłego piątku” – powiedziała w relacji na Instagramie Athenna.

„Chcę podkreślić, że Matthew był w bardzo dobrym nastroju i z entuzjazmem rozmawiał ze mną o rzeczach, które miały miejsce w jego życiu. Był taki szczęśliwy i pełen życia. Proszę, powstrzymajcie się od wszelkich spekulacji na temat jego śmierci. Wiedzcie, że Matthew miał się dobrze i naprawdę zasługiwał na więcej czasu na tej ziemi. Nasz przemysł rozrywkowy naprawdę stracił legendę” – zakończyła Crosby.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Athenna Crosby (@athennacrosby)

Z wciąż nieoficjalnych, bo niepotwierdzonych przez śledczych informacji, wynika, że Matthew Perry zmarł w wyniku utonięcia. Jego asystent znalazł go bez oznak życia w jacuzzi w jego apartamencie w Los Angeles. Sekcja zwłok nie wykazała, by przyczyną śmierci było przedawkowanie fentanylu lub metamfetaminy. Na szczegółowe wyniki badania toksykologicznego trzeba jeszcze poczekać.

spot_img

Najnowsze