Strona głównaWiadomościŚwiatOstatni wpis Matthew Perry'ego przed śmiercią. "Czy rozumiesz, co próbuję ci powiedzieć?"...

Ostatni wpis Matthew Perry’ego przed śmiercią. „Czy rozumiesz, co próbuję ci powiedzieć?” [FOTO/VIDEO]

-

- Reklama -

Media obiegła informacja, że w wieku 54 lat zmarł Matthew Perry, jedna z gwiazd serialu „Przyjaciele”. Wcielał się w postać Chandlera Binga. Ostatni post na Instagramie dodał zaledwie kilka dni temu.

Jak wcześniej informowaliśmy, Perry został znaleziony martwy przez służby ratownicze w sobotę 28 października około godz. 16 w swoim domy w Los Angeles. Ciało aktora odkryto w wannie z hydromasażem. Policja na razie nie podaje przyczyny zgonu gwiazdora, ze względu na trwające śledztwo.

- Reklama -

Na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych narkotyków, ani śladów przestępstwa – informują amerykańskie media, powołując się na anonimowe policyjne źródło.

„Jesteśmy zdruzgotani śmiercią naszego drogiego przyjaciela Matthew Perry’ego. Był niezwykle utalentowanym aktorem i niezbywalną częścią rodziny Warner Bros. Television Group. Jego komediowy geniusz był znany na całym świecie, a jego dziedzictwo będzie żyć w sercach wielu ludzi. To smutny dzień. Przesyłamy wyrazy miłości jego rodzinie, bliskim oraz wszystkim oddanym fanom” – napisało studio Warner Bros.

Nie żyje Matthew Perry. Gwiazdor „Przyjaciół” znaleziony martwy we własnym domu

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Ostatni post na koncie na Instagramie aktor dodał w poniedziałek, 23 października. Na opublikowanym zdjęciu widać Perry’ego, który relaksuje się w wannie z hydromasażem. To zdjęcie porusza teraz szczególnie, zważywszy na okoliczności, w jakich znaleziono ciało aktora.

„Och, więc wirująca wokół ciebie ciepła woda poprawia ci samopoczucie?” – napisał na Instagramie serialowy Chandler. „Jestem Mattman” – dodał.

Aktor zamieścił także m.in. nagranie z księżycem. „Czy rozumiesz, co próbuję ci powiedzieć? – Jestem Mattman” – napisał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Matthew Perry (@mattyperry4)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Matthew Perry (@mattyperry4)

Część fanów na Instagramie była zaniepokojona tymi słowami. Upatrywali w nich wołania o pomoc.

Perry od lat miał problemy z alkoholem i narkotykami. W swoich wspomnieniach ujawnił, że na odwyk trafił aż 15 razy. Doszło nawet do tego, że aktor brał 55 tabletek Vicodinu dziennie i schudł 58 kg.

– Nie wiedziałem, jak przestać. Gdyby policja przyszła do mojego domu i powiedziała: „Jeśli dziś wieczorem się napijesz, zabierzemy cię do więzienia”, zacząłbym się pakować. Nie mogłem przestać, ponieważ choroba i uzależnienie postępują. Z wiekiem było coraz gorzej – przyznał.

W wieku 49 lat Perry doznał perforacji przewodu pokarmowego. Przez długie tygodnie walczył o życie po pęknięciu okrężnicy, spowodowanym przedawkowaniem opioidów. Przez dwa tygodnie był w śpiączce, a pięć miesięcy spędził w szpitalu.

Od maja 2021 roku Perry miał być „czysty”. Jak mówił, na walkę z nałogami wydał 9 mln dolarów.

spot_img

Najnowsze