Strona głównaWiadomościPolskaObrzydliwy wpis Hołdysa. Nazywa Polaków "ludem prymitywnym"

Obrzydliwy wpis Hołdysa. Nazywa Polaków „ludem prymitywnym”

-

- Reklama -

Były lider i gitarzysta rockowego zespołu „Perfect” słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. W czasach rządów Zjednoczonej Prawicy wielokrotnie z wielką niechęcią wypowiadał się o działaniach partii rządzącej a szczególnie jej lidera, Jarosława Kaczyńskiego. 

Tym razem muzyk postanowił skomentować zaostrzenie sytuacja na polskiej granicy wschodniej. Ostatnie wydarzenia, w tym śmierć polskiego żołnierza, skłoniło go do nazwania Polaków „rasistami”, a także „ludem prymitywnym”.

We wpisie zamieszczonym na platformie X napisał m.in.:

O tym, że Polacy są antysemitami, słyszałem często. Że są homofobami – również. Od kilku dni dociera do mnie, że jesteśmy też rasistami. To wszystko lokuje nas w kategorii ludów prymitywnych bardziej, niż te, które rasistowsko wyszydzamy.

Wpis spotkał się z ostrą reakcją internautów. Czytelnicy nie kryli oburzenia wobec dawnej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

  • W ramach pokazania tym Polakom, proponuję żeby pan przyjął paru uchodźców pod swój dach. Pokaże to, że ma pan rację i nie warto się ich obawiać 😉
  • „Polacy są rasistami” Jestem (legalnym) nie-białym imigrantem z trzeciego świata i przez prawie 8 lat mieszkania w Polsce nigdy nie miałem problemu (z wyjątkiem jednego razu w Łodzi z pijakiem). Polacy wcale nie są rasistami w stosunku do tych, którzy nie zachowują się jak zwierzęta.
  • Moim zdaniem Polacy nie lubią cwaniaków i leni (oczywiście i biali Polacy tez są cwaniakami i leniami, jak każda rasa)… Z reszta nikt nie lubi cwaniaków i leni. Komuś zależy na podsycaniu skrajnych głupot. Zdrówka.

To nie pierwszy tak napastliwy wobec Polaków wpis. Wcześniej informowaliśmy o szokującym poście opublikowanym przez grupę „Kobiety Lewicy”:

Szokujący wpis na lewicowym profilu. „Dobrze, że wygrała Holandia!”

 

Najnowsze