Strona głównaWiadomościŚwiatMuzyk chwali Trumpa w wywiadzie, pokazuje broń i prosi, by źle o...

Muzyk chwali Trumpa w wywiadzie, pokazuje broń i prosi, by źle o nim pisać

-

- Reklama -

Kid Rock, znany wokalista rockowy, gitarzysta i raper, a prywatnie były mąż Pameli Anderson i przyjaciel Eminema, znów wzbudza spore kontrowersje. Muzyk podczas wywiadu z magazynem „Rolling Stone” wyciągnął broń.

Wiele osób może kojarzyć Jamesa Ritchie’ego z tego, że jest byłym mężem Pameli Anderson, romansował z Paris Hilton, czy przyjaźni z Eminemem.

Kid Rock jako muzyk jest szczególnie popularny wśród fanów monster tracków, wrestlingu, czy rodeo. Jego muzyka, łącząca w sobie rap, country i heavy metal, brzmi jak idealny soundtrack do tego typu „męskiej” rozrywki.

Jakiś czas temu muzyk rozstrzelał z broni palnej puszki piwa Bud Light, które było sponsorem jego koncertów. Wszystko to przez niezadowolenie z faktu, że browar nawiązał współpracę z transpłciowym influencerem.

Teraz o Rocku znów jest głośno, bo w czasie wywiadu dla magazynu „Rolling Stone” zaczął wymachiwać bronią przed nosem dziennikarza i chwalił Donalda Trumpa.

– Ten sku***el uwielbia wygrywać. Gdy gra w golfa, lubi oszukiwać. Chcę takiego gościa w mojej drużynie. Chcę gościa, który powie: „Będę walczył u twojego boku” – powiedział artysta, po czym pomachał dziennikarzowi przed oczami bronią, dodając: – Mam tu pieprzoną broń na wszelki wypadek. Mam je wszędzie.

Po wszystkim Kid Rock poprosił, by magazyn dołożył cegiełkę do złej prasy, którą ma kontrowersyjny muzyk.

– Mogę cię o coś prosić? Napisz o mnie najokropniejszy artykuł jaki potrafisz. Zrób to. To mi pomaga –
powiedział.

Źródło:"Rolling Stone"

Najnowsze