Strona głównaWiadomościPolskaMichalkiewicz, Sommer, Warszawski, Zgierski. Drugi dzień XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej

Michalkiewicz, Sommer, Warszawski, Zgierski. Drugi dzień XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej [VIDEO]

-

- Reklama -

W niedzielę 14 kwietnia zapraszamy na drugi dzień XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej! To jedyne takie wydarzenie organizowane w Polsce. WSTĘP WOLNY!

Środowisko Najwyższego Czasu! już po raz XIV zorganizowało Konferencję Prawicy Wolnościowej. Tym razem pod hasłem „Prawicowe przesilenie?”.

W sobotę, pierwszego dnia Konferencji zobaczyliśmy m.in. Jana Wojciecha Kubania z Fundacji PAFERE, filmu „Climate. The movie”, posła Grzegorza Brauna oraz premierę filmu Tomasza Sommera i Macieja Dębały pt. „Korwin. Wolnościowiec z misją”. Po filmie w dyskusji wziął udział sam Janusz Korwin-Mikke. Zapis pierwszego dnia Konferencji poniżej:

XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej. Co będzie działo się drugiego dnia?

Na drugi dzień XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej zaplanowaliśmy:

11:00–13:00 Stanisław Michalkiewicz: Powrót Generalnego Gubernatorstwa

13:15–15:15 Tomasz Sommer: Globalne ocieplenie. Jak walczyć z religią klimatyzmu?

15:30–16:30 Roman Warszawski: Kobieca uroda i młodość paliwem ekonomii

16.45–17.45 Jakub Zgierski: Czy pamiętamy o Krzysztofie Karoniu?

Serdecznie zapraszamy! Relacja na żywo będzie dostępna tutaj:

Gdzie odbywa się XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej?

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00. To bardzo dogodna lokalizacja: tuż obok Ronda Charles’a de Gaulle’a oraz rzut beretem od ul. Nowy Świat.

Najnowsze