Strona głównaOpinieHartman: Antysemici mają radochę. Korwin-Mikke odpowiada

Hartman: Antysemici mają radochę. Korwin-Mikke odpowiada

-

- Reklama -

Prof. Jan Hartman skomentował zabicie cywili, w tym Polaka, w Strefie Gazy „wypadkiem” i oskarżył osoby, które mówią o tej sprawie o antysemityzm. Odpowiedział mu Janusz Korwin-Mikke.

Przypomnijmy, że w wyniku izraelskiego nalotu w Strefie Gazy zginęło siedmioro pracowników World Central Kitchen oraz palestyński kierowca. Organizacja zawiesiła działalność w tym regionie.

- Reklama -

Izraelskie pociski trafiły w trzy samochody tuż po tym, jak konwój przekroczył granicę północnej Strefy Gazy. Pracownicy organizacji WCK dostarczali pomoc, która przybyła kilka godzin wcześniej statkiem z Cypru.

Komentując te informacje Siły Obronne Izraela oświadczyły, że prowadzą dokładny przegląd na najwyższych szczeblach, aby wyjaśnić okoliczności tego wydarzenia, które określiły jako „tragiczny incydent”.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Czytaj więcej: To nie był wypadek, to było polowanie. Nowe informacje na temat śmierci Polaka w Izraelu

Korwin-Mikke odpowiada Hartmanowi

„Zdarzył się tragiczny wypadek i antysemici mają radochę. Wysoko nieście sztandary H..masu!” – napisał na X prof. Jan Hartman.

Na ten wpis zareagował założyciel Najwyższego Czasu! i kandydat na prezydenta Warszawy – Janusz Korwin-Mikke.

„P.Profesorze! 1.Nie jestem antysemitą 2.Nie mam „radochy” 3.Martwi mnie, że można zabić w Palestynie 3x więcej cywilów, niż Rosjanie na Ukrainie – a „polskie” MSZ odzywa się dopiero, gdy zginie jeden Polak 4.Niech Pan sprawdzi ile p.Netanyahu dał przez Katar Hamasowi za ten atak!” – pisze polityk.

W kolejnym wpisie Korwin-Mikke powtórzył swoją teorię: „Ciekawe, że żadnego PT Komentatora nie zainteresowało ILE p.Netanyahu zapłacił Hamasowi, by ten dał Izraelowi pretekst do likwidacji strefy Ghazy!” – czytamy.

spot_img

Najnowsze