Strona głównaOpinieMichalkiewicz u Sommera: Armia Izraela zamordowała Polaka

Michalkiewicz u Sommera: Armia Izraela zamordowała Polaka [VIDEO]

-

- Reklama -

Gościem Tomasza Sommera w jego najnowszym programie na platformie Rumble był publicysta Stanisław Michalkiewicz. Panowie rozmawiali o śmierci Polskiego wolontariusza w Izraelu.

Przypomnijmy, że w wyniku izraelskiego nalotu w Strefie Gazy zginęło siedmioro pracowników World Central Kitchen oraz palestyński kierowca. Organizacja zawiesiła działalność w tym regionie.

- Reklama -

Izraelski pocisk trafił w samochód tuż po tym, jak przekroczył on granicę północnej Strefy Gazy. Pracownicy organizacji WCK dostarczali pomoc, która przybyła kilka godzin wcześniej statkiem z Cypru.

Komentując te informacje Siły Obronne Izraela oświadczyły, że prowadzą dokładny przegląd na najwyższych szczeblach, aby wyjaśnić okoliczności tego wydarzenia, które określiły jako „tragiczny incydent”.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Sommer i Michalkiewicz komentują śmierć polskiego wolontariusza

– Jakiś Polak z Przemyśla chciał do getta żywność dowieźć i dostał „karę śmierci”, czyli dokładnie jak w Generalnej Guberni – stwierdził Tomasz Sommer.

– Tam jest prowadzona operacja ostatecznego rozwiązania – odpowiedział Stanisław Michalkiewicz. – A jak jest taka operacja prowadzona, to tam nieważne winny, niewinny – wszyscy idą pod nóż – stwierdził publicysta.

Michalkiewicz wyśmiał oburzenie różnych dyplomatów, stwierdzając, że bezcenny Izrael powinien zostać wyposażony w inteligentną amunicję”.

– Jak taka amunicja by zobaczyła, że to wolontariusz – i to jeszcze z Przemyśla – to szerokim łukiem ten pocisk powinien go ominąć – mówił Michalkiewicz, dodając, że Izrael najwyraźniej przyoszczędził w taką amunicję się nie wyposażył. – […] Trudno. Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą – dodał.

To, co się dzieje w Strefie Gazy, Stanisław Michalkiewicz nazywa „operacją ostatecznego rozwiązania kwestii palestyńskiej”.

Cała rozmowa publicystów dostępna jest na Rumble. Zachęcamy do subskrybowania konta Tomasza Sommera:

spot_img

Najnowsze