Strona głównaOpinieDziambor ostro o pomyśle posła KO. "Piramidalne bzdury"

Dziambor ostro o pomyśle posła KO. „Piramidalne bzdury” [VIDEO]

-

- Reklama -

Były poseł Konfederacji i prezes Wolnościowców zareagował na słowa posła Marcina Józefaciuka na temat edukacji, które padły na antenie Polsat News.

Usunięty z Konfederacji Artur Dziambor bez powodzenia kandydował do Sejmu z list Trzeciej Drogi (nie dołączając ani do PSL-u, ani do Polski 2050). Obecnie TD tworzy koalicję rządząca, co nie oznacza, że prezesowi Wolnościowców podobają się wszystkie działania nowej władzy.

- Reklama -

Dziambor, który poza polityką jest także wykładowcą i właściciel szkoły językowej, bardzo ostro zareagował na pomysły kontrowersyjnego posła KO Marcina Józefaciuka.

Otóż polityk, który dostał się do Sejmu z łódzkiej listy Koalicji Obywatelskiej twierdzi, że w szkołach można okroić na przykład naukę języka angielskiego, bo takie „czasy perfect są niewykorzystywane w języku amerykańskim”.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Ja jestem bardzo cierpliwym i tolerancyjnym człowiekiem, ale nawet ja mam granicę tolerancji, gdy ktoś gada tak piramidalne bzdury, muszę reagować. Niech wam w Ministerstwie Edukacji Narodowej przypadkiem do głowy nie przychodzą takie „myki” o jakich wspomniał poseł Marcin Józefaciuk w Polsat News” – napisał wolnościowiec.

Źródło:Polsat News, X
spot_img

Najnowsze