Strona głównaOpinieApel Sommera. "Strony muszą wygasić emocje, atak na Korwin-Mikkego musi zostać odkręcony"

Apel Sommera. „Strony muszą wygasić emocje, atak na Korwin-Mikkego musi zostać odkręcony”

-

- Reklama -

Strony muszą wygasić emocje, atak na Janusza Korwin-Mikkego musi zostać odkręcony – apeluje Tomasz Sommer.

Nie milkną echa powyborczych rozliczeń w Konfederacji. Janusz Korwin-Mikke został usunięty z Rady Liderów Konfederacji oraz zawieszony w prawach członka partii. Część środowiska konfederackiego oskarża nestora ruchu wolnościowego o słabszy wynik wyborczy, niż oczekiwano. Miały to spowodować „afery” z udziałem Korwin-Mikkego na finiszu kampanii. Inni wskazują jednak, że cała kampania była słabo poprowadzona, Konfederacja stała się miałka, zrezygnowała ze swoich żelaznych, głoszonych od lat postulatów i to było przyczyną wyborczego rozczarowania.

- Reklama -

Faktem jest, że w Konfederacji ścierają się aktualnie dwie wizje. Jedna zakłada, że należy wrócić do ostrego przekazu, druga wprost przeciwnie – że należy pozostać na kursie łagodzącym, zaprezentowanym w kampanii.

Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer apeluje stronników wszystkich frakcji o opamiętanie się i oczyszczenie atmosfery.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Mój apel powyborczy: strony muszą wygasić emocje, atak na JKM musi zostać odkręcony, pozycja Brauna musi być realnie wzmocniona, kampania powinna być rzetelnie oceniona i osoby, które popełniły największe błędy w przyszłości powinny nie być do żadnej kampanii dopuszczane, system podejmowania decyzji i rola poszczególnych decyzji muszą być ujawnione. Przekujmy tę porażkę na sukces. Oczyśćmy atmosferę” – napisał na Twitterze/X Sommer.

CZYTAJ WIĘCEJ O SYTUACJI W KONFEDERACJI:

spot_img

Najnowsze