Strona głównaOpinieJasnowidz Jackowski i wizja o Konfederacji. "Swój najlepszy czas miała. Będzie partią...

Jasnowidz Jackowski i wizja o Konfederacji. „Swój najlepszy czas miała. Będzie partią małą, skazaną na koalicję” [VIDEO]

-

- Reklama -

Podczas jednego z ostatnich czatów jasnowidz Krzysztof Jackowski doznał wizji związanej z przyszłością Konfederacji. Przeczucia wieszcza nie są najlepszą prognozą dla prawicowej koalicji.

Krzysztof Jackowski to polski jasnowidz pochodzący z Człuchowa, czyli niewielkiej miejscowości na południu woj. pomorskiego na pograniczu Krajny i Kaszub. Wieszcz zasłynął m.in. z tego, że wielokrotnie współpracował z policją przy sprawach kryminalnych, a wiele z jego przepowiedni się spełniło.

Z drugiej strony Jackowski miał także wiele chybionych wizji, dlatego do jego wieszczb warto podchodzić z pewnym dystansem.

Podczas jednego z ostatnich czatów jasnowidz został zapytano o to, jaka przyszłość czeka Konfederację. Jackowski nie ma najlepszych prognoz dla prawicowej koalicji.

– Konfederacja miała dużą szansę na stworzenie się… na rozwój tej partii. Natomiast mam poczucie, że Konfederacja będzie partią taką statyczną, małą. Będzie to nadal partia wyrazista, ale nie będzie się rozwijała w swojej wielkości – uważa Jackowski.

– Mam wrażenie, że Konfederacja w przyszłości będzie skazana na koalicję. Możliwość stworzenia wielkości partyjnej przez Konfederację… powinno być występowanie w przyszłych wyborach w koalicji – powiedział wieszcz.

– Sama partia jakoby swój najlepszy czas, szansę jaką miała, w jakiś sposób ta szansa się zamroziła – twierdzi Jackowski.

– Nie mam poczucia, że Konfederacja w przyszłości będzie dużą niezależną partią – dodał.

Najnowsze