Strona głównaWiadomościPolskaYouTube zamknął nam kolejny kanał za ten wywiad z Grzegorzem Braunem

YouTube zamknął nam kolejny kanał za ten wywiad z Grzegorzem Braunem [VIDEO]

-

- Reklama -

Google i jego portal YouTube nadal nie odpuszczają z cenzurowaniem nieprawomyślnych treści. Właśnie straciliśmy kolejny kanał, chyba już dwudziesty, na tej platformie za najnowszą rozmowę Tomasza Sommera z Grzegorzem Braunem.

Wiemy dobrze od dawna, że Google cenzuruje treści. Szczególnie jest uczulony w sprawie „szpryc” i związanych z nimi komplikacjami. Na niektóre osoby jest też sztywna cenzura np. wszystkie felietony Stanisława Michalkiewicza, bez względu na to co jest w nich napisane, są momentalnie demonetyzowane.

Najwyraźniej na sztywną listę osób zakazanych na YT trafił także poseł Grzegorz Braun, ponieważ już w kilka godzin po publikacji rozmowy z nim kanał NCZAS Info został zlikwidowany.

Mimo wszystko nie poddajemy się i walczymy z globalnym systemem cenzury. Dlatego zachęcamy wszystkich, którym wolność słowa leży na sercu, do rozliczenia PIT z Fundacją „Najwyższy CZAS!”, która wspiera nasz portal i działalność video. Przewidzieliśmy małe upominki dla wszystkich darczyńców.

„No i zlikwidowali mi kanał nczas info przez wywiad z Grzegorzem Braunem. Czyli Krzysztof Stanowski wiedział, co robi. A czy Grzegorz powiedział coś złego? Oceńcie sami” – napisał na X redaktor naczelny „Najwyższego CZASu!” Tomasz Sommer i zamieścił rzeczone nagranie.

Najnowsze