Strona głównaWiadomościPolskaPopek oskarżony o molestowanie psów. Mariusz Pudzianowski komentuje

Popek oskarżony o molestowanie psów. Mariusz Pudzianowski komentuje [FOTO]

-

- Reklama -

Mariusz Pudzianowski skomentował najnowszą aferę z udziałem Pawła Mikołajuwa, czyli Popka Monstera, który został oskarżony o akty zoofilii.

Raper Psychotrop, równie kontrowersyjna postać (siedział w więzieniu za dźgnięcie człowieka nożem), co Popek, nagrał filmik, na którym oskarża Popka o uprawianie zoofilii.

- Reklama -

Na dowód muzyk dołączył fragment częściowo ocenzurowanego nagrania, na którym słyszymy, jak Popek mówi: – Cześć owczarku niemiecki. Chcesz dostać ch**em po ryju? Masz ch**em po ryju. A masz!

Popek Monster twierdzi, że wszystko to miało być jedynie żartem. – Poje**ło mi się w głowie, chciałem zrobić sobie żarcik, z którego nie jestem dumny. Nie ru**ałem żadnych owczarków – tłumaczy na nagraniu, w którym „prostuje” całą sytuację.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Kroki prawne wobec Popka zapowiadają organizacje prozwierzęce. Pierwszą wymierną decyzję podjęła już organizacja Gromda. Jej włodarz Mariusz Grabowski powiedział, że wraz z pojawieniem się filmiku Popka przestał on być częścią Gromdy, organizacji walk na gołe pięści.

CZYTAJ WIĘCEJ: Popek wyrzucony z Gromdy. Rózal go znajdzie? „Ty zoofilu!” [VIDEO]

Do sprawy odniósł się także Mariusz Pudzianowski. Popularny „Pudzian” nie silił się na długi elaborat, ale zamieścił wpis, który jest wart więcej niż tysiąc słów.

„Narkotyki to zło, które krzywdzi Ciebie, osoby w Twoim otoczeniu, dzieci i nawet… zwierzęta. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba robić to z głową” – napisał Pudzianowski i dołączył zdjęcie z psem.

Skandal z udziałem Popka. Jest zapowiedź kroków prawnych. Pod akcję podpina się Marianna Schreiber [VIDEO]

spot_img

Najnowsze