Strona głównaWiadomościPolskaSKANDALICZNE słowa posła PSL-u. Pary homoseksualne, małżeństwa kościelne i "katowane dzieci"

SKANDALICZNE słowa posła PSL-u. Pary homoseksualne, małżeństwa kościelne i „katowane dzieci”

-

- Reklama -

W Radiu Szczecin poruszono temat wprowadzania w Polsce tzw. związków partnerskich. Na antenie z ust posła PSL – Trzeciej Drogi Radosława Lubczyka padły szokujące słowa.

W programie Janusza Wilczyńskiego gościła m.in. Monika Pacyfka-Tichy związana z tęczową fundacją Lambda. Jak czytamy, „wzięła z Norą ślub humanistyczny podczas spektaklu „Spartakus” w Teatrze Współczesnym”.

- Reklama -

Kobieta nawiązała do słów senatora PSL Jana Libickiego, który opowiada się przeciwko związkom partnerskim. W jego ocenie to krok, po którym nastąpią kolejne – tzw. równość małżeńska dla homopar, czy legalizacja adopcji dzieci przez takie pary.

Pacyfka-Tichy zapytała Lubczyka, czy jego koledzy „rzeczywiście tak, że uważają, że ja bym była gorszą matką dla dziecka, dlatego że jestem w związku z kobietą?”.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

– Ja mogę mówić, jeśli chodzi o swoją osobę i ja jestem przekonany, jestem pewien, że wychowanie dzieci przez pary homoseksualne jest o wiele lepsze i te dzieci są o wiele bardziej kochane niż w związkach małżeńskich zawartych w Kościele katolickim, gdzie te dzieci są poniekroć katowane – powiedział poseł PSL. Nie wiemy, co dokładnie miał na myśli mówiąc „poniekroć”.

– Ja wolę, żeby te dzieci żyły w miłości, w parach homoseksualnych, niż mają być katowane w związkach małżeńskich. Więc ja tu też nie widzę problemu, żeby takie dzieci w miłości zostały wychowywane w związkach partnerskich – dodał.

– Nie będę przekonywał do tego swoich kolegów, przepraszam. Każdy ma na ten temat swoje zdanie. Ja mam takie, jak Państwo przed chwilą usłyszeli – kajał się Lubczyk.

Źródło:Radio Szczecin
spot_img

Najnowsze