Strona głównaWiadomościPolskaSamobójstwo w sądzie. Wyskoczył z okna i zginął na miejscu

Samobójstwo w sądzie. Wyskoczył z okna i zginął na miejscu

-

- Reklama -

Mężczyzna, który w piątek rano targnął się na życie wyskakując z okna sądu w Mrągowie (warmińsko-mazurskie) miał 25 lat. Prokurator przesłuchał świadków tragedii i zabezpieczył monitoring.

W piątek rano z okna sądu w Mrągowie (warmińsko-mazurskie) wyskoczył mężczyzna, zginął na miejscu.

- Reklama -

Prokurator, który pracował od rana na miejscu zdarzenia ustalił, że zmarły miał 25 lat i przyszedł do sądu w towarzystwie osoby najbliższej” – poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski. Dodał, że będący na miejscu prokurator przesłuchał świadków tragedii oraz zabezpieczył monitoring, na którym nagrało się całe zdarzenie. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która odbędzie się w najbliższych dniach – podał Brodowski.

Prokurator ustalił, że 25-latek targnął się na życie czekając na wejście na salę sądową. Czekał na rozprawę w swojej własnej sprawie. Z nieoficjalnych ustaleń PAP wynika, że sprawa ta miała dotyczyć skierowania 25-latka na leczenie odwykowe.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Sąd w Mrągowie znajduje się w neogotyckim gmachu, który ma wysokie stropy, okna są wysoko nad posadzką. Rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie sędzia Adam Barczak poinformował PAP, że 25-latek najpierw wspiął się na ławkę, a następnie przez okno wyskoczył na sądowy dziedziniec.

Na polecenie prezesa sądu wezwano pomoc medyczną i zawiadomiono policję. Jednak pomimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. Po stwierdzeniu zgonu mężczyzny prezes sądu zawiadomił Prokuraturę Rejonową w Mrągowie o zdarzeniu ze skutkiem śmiertelnym na terenie sądu – podał sędzia Barczak.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze