Strona głównaWiadomościPolskaSzokujące nagranie. Próbował wepchnąć dwie osoby pod nadjeżdżający pociąg Metra w Warszawie....

Szokujące nagranie. Próbował wepchnąć dwie osoby pod nadjeżdżający pociąg Metra w Warszawie. Policja prosi o pomoc [VIDEO]

-

- Reklama -

Mężczyzna, który 26 lipca na stacji metra Dworzec Gdański usiłował wepchnąć pod nadjeżdżający skład dwie osoby – kobietę i mężczyznę – jest poszukiwany przez warszawską policję. Film i przedstawiające zdarzenie zdjęcia z monitoringu opublikowała na swojej stronie KSP.

„26 lipca 2023 r. na stacji metra Dworzec Gdański nieznany sprawca usiłował zepchnąć z peronu pod nadjeżdżający pociąg kobietę i mężczyznę. Zdarzenie to oraz wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu” – podała policja w piątkowym komunikacie.

Postępowanie dotyczące usiłowania zabójstwa pasażerów metra prowadzą policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

KSP prosi, by każdy, kto rozpozna mężczyznę, skontaktował się osobiście, telefonicznie lub mailem z komendą na Wilczej pod numerem +48 477 239 113, telefonem alarmowym 112 czy pisząc na adres komendant.krp1@policja.gov.pl.

Źródło:PAP

Najnowsze