Strona głównaWiadomościPolskaZmiana redaktora naczelnego telewizji wRealu24. Szlachtowicz rezygnuje

Zmiana redaktora naczelnego telewizji wRealu24. Szlachtowicz rezygnuje

-

- Reklama -

Telewizja wRealu24 poinformowała o zmianie redaktora naczelnego, którym dotychczas był Piotr Szlachtowicz. Nowym redaktorem naczelnym telewizji wRealu24 został związany z „Najwyższym Czas-em!” Dominik Cwikła.

„Drodzy Widzowie! Informujemy, że nowym Redaktorem Naczelnym telewizji internetowej wRealu24 został Dominik Cwikła. Piotr Szlachtowicz zrezygnował z tej funkcji, pozostając jednocześnie w redakcji z dotychczasowymi programami, które prowadził” – czytamy na profilu facebookowym telewizji.

„Postanowiłem w końcu spróbować czegoś nowego i wkrótce będziemy mogli widzieć się na zupełnie nowych programach, również poza telewizją wRealu24. Niestety, czas i siły ludzkie są ograniczone i nie można na 300 proc. robić wszystkiego naraz. Dlatego postanowiłem zrezygnować z prowadzenia redakcji telewizji wRealu24. Natomiast pozostaję cały czas Redaktorem prowadzącym programy. Dlatego na naszej antenie widzimy się jak zawsze w środy i w czwartki” – wyjaśnił Szlachtowicz.

Nowym redaktorem naczelnym został Dominik Cwikła, który „od prawie roku był Sekretarzem Redakcji telewizji wRealu24. Wcześniej wielokrotnie pojawiał się w programach w telewizji w charakterze komentatora”.

„Jako dziennikarz pracuje od ponad 10 lat. Ukończył studia na kierunkach dziennikarstwo i politologia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (obecnie Akademia)” – przypomniano na profilu telewizji wRealu24 na Facebooku. Cwikła jest także założycielem portalu kontrrewolucja.net, a w przeszłości pracował jako dziennikarz portalu nczas.com oraz prowadził programy w telewizji internetowej NCzasTV.

Obecnie Cwikła współpracuje z tygodnikiem „Najwyższy Czas!”. W najnowszym numerze magazynu możecie Państwo przeczytać jego artykuł „Czy Konfederacja faktycznie się rozpadnie?”. Nowej roli serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Najnowsze