Strona głównaWiadomościŚwiatWdarł się samochodem na płytę lotniska. Wziął 4-letnią córkę jako zakładniczkę

Wdarł się samochodem na płytę lotniska. Wziął 4-letnią córkę jako zakładniczkę [VIDEO]

-

- Reklama -

Policja prowadzi negocjacje z uzbrojonym mężczyzną, który w sobotę wieczorem staranował samochodem bramę lotniska w Hamburgu i wjechał na pas startowy. W samochodzie przetrzymuje swoją 4-letnią córkę.

Mężczyzna wjechał na płytę lotniska w sobotę około godziny 20. Wcześniej staranował samochodem bramę, strzelając w powietrze. Wyrzucił także z auta – jak podała policja – „coś w rodzaju koktailu Mołotowa”. Potem zatrzymał się na pasie startowym obok samolotu tureckich linii lotniczych.

- Reklama -

W samochodzie przetrzymuje jako zakładniczkę swoją 4-letnią córkę. Nie wiadomo, jaki jest jego motyw działania, ale policja przypuszcza, że chodzi o spór o opiekę nad dzieckiem.

Cały czas prowadzimy z nim negocjacje – poinformowała agencję dpa rzeczniczka policji Sandra Levruen.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Lotnisko w Hamburgu zostało zamknięte. Pasażerowie, także z samolotu tureckich linii lotniczych, zostali przewiezieni do pobliskiego hotelu.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze