Strona głównaWiadomościPolitykaW PiS ciągle wierzą, że mogą stworzyć nowy rząd

W PiS ciągle wierzą, że mogą stworzyć nowy rząd

-

- Reklama -

Nie przekreślałbym naszych szans na utworzenie rządu większościowego w nowym parlamencie. Z różnymi politykami rozmawiamy, m.in. ze środowiskiem Polskiego Stronnictwa Ludowego – powiedział we wtorek rzecznik PiS Rafał Bochenek.

We wtorek w Polsat News Bochenek pytany był o zdolność koalicyjną Prawa i Sprawiedliwości.

- Reklama -

„Polityka jest rwącą rzeką, czasami nieprzewidywalną. Rozmowy się toczą i trwają. W związku z tym nie przekreślałbym absolutnie naszych szans na utworzenie rządu większościowego w tym nowym parlamencie” – odpowiedział.

Podkreślił, że PiS wierzy w to, że uda się stworzyć taką większość. „Z różnymi politykami rozmawiamy, między innymi ze środowiskiem PSL. Sami działacze zwracają się do nas, żeby podjąć jakieś działania” – powiedział Bochenek.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Przedstawiciele PSL wprost komunikują, że są świadomi tego, że ewentualna koalicja z tak radykalnymi ugrupowaniami lewicowymi, Platformą Obywatelską (…) będzie bardzo trudna” – dodał.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze