Strona głównaOpinieKorwin-Mikke z klasą odpowiada Bosakowi: Dał pokaz, jak...

Korwin-Mikke z klasą odpowiada Bosakowi: Dał pokaz, jak… [VIDEO]

-

- Reklama -

„Kompletne bzdury” – tymi słowami Krzysztof Bosak określił kontrowersyjne wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego. Założyciel „Najwyższego CZASu!” i współzałożyciel Konfederacji odpowiedział liderowi narodowców i trzeba przyznać, że zrobił to z klasą, acz nie obyło się bez drobnych uszczypliwości.

Aż trudno policzyć, ile razy Krzysztof Bosak w ostatnim czasie odcinał się od Janusza Korwin-Mikkego lub go krytykował. Zdaje się, że po zakończeniu kampanii wyborczej lider Ruchu Narodowego i współprzewodniczący Konfederacji nie robi nic innego, jak tylko jeździ po studiach telewizyjnych i radiowych, by mówić o tym, jak to Konfederacja i on sam nie mają już nic wspólnego z tym, co mówi starszy polityk w muszce.

Czytaj więcej: Bosak chwali się demokratycznymi tradycjami narodowców i odcina się od Korwin-Mikkego

W mediach społecznościowych dostępny jest nawet filmik, w którym ktoś złożył kompilację tego typu wypowiedzi narodowca.

Janusz Korwin-Mikke udostępnił to nagranie na swoim profilu w serwisie X (dawniej Twitter) i dodał komentarz, w którym odpowiedział Krzysztofowi Bosakowi.

„Kol. Krzysztof Bosak daje pokaz, jak odcinać się od JKM. Ja nie mam zwyczaju potępiać poglądów innych członków swojej drużyny – nawet, jeśli twierdzą, że Ziemia jest wklęsła. A w takie wartości, jak Wolność, Własność i Sprawiedliwość wierzę, choć w dzisiejszych czasach to śmieszne” – napisał polityk.

W tym wpisie zawarta jest drobna uszczypliwość. Na listach Konfederacji znalazły się bowiem osoby wierzące w to, że Ziemia jest płaska, a sam Krzysztof Bosak stwierdził kiedyś, że „nie ma fizycznych dowodów na to”, że Ziemia krąży wokół słońca. Wpis nie jest już dostępny.

Najnowsze