Strona głównaWiadomościPolskaRzeszów. Niemowlę trafiło do szpitala ze śladami znęcania. Makabryczne informacje

Rzeszów. Niemowlę trafiło do szpitala ze śladami znęcania. Makabryczne informacje

-

- Reklama -

Rzeszów. Do szpitala trafiło 4-miesięczne niemowlę z widocznymi na ciele śladami przemocy.

Do szpitala w Rzeszowie trafiła 4-miesięczna dziewczynka. Na jej ciele widoczne były ślady przemocy.

- Reklama -

– Posiadała liczne obrażenia ciała w różnych fazach gojenia, które zdaniem powołanego biegłego wskazywać mogą na tak zwany zespół dziecka maltretowanego – przekazała Katarzyna Skrudlik-Rączka, wiceszefowa Prokuratury Rejonowej w Jaśle.

Stan dziewczynki był na tyle poważny, że trzeba było ją operować. Obecnie niemowlę przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej w stanie bardzo ciężkim.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Lekarze rzeszowskiego szpitala powiadomili policję. – Informacja dotyczyła tego, że w placówce jest czteromiesięczna dziewczynka, która nosi ślady znęcania się. Jej rodzice są mieszkańcami powiatu jasielskiego – powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle Daniel Lelko.

Rodzina z agresywnym partnerem

– Kobieta kilka dni przed interwencją, kiedy dziecko trafiło do szpitala, zgłosiła przemoc, jaką jej partner miał stosować wobec niej. Dopytywana kilkukrotnie o to, czy przemoc stosuje także wobec dziecka, kategorycznie zaprzeczyła –
skomentował rzecznik jasielskiej policji.

Prokuratura przejmuje dochodzenie w sprawie. Rodzice niemowlęcia – 20-letnia kobieta i 25-latek – spędzą 3 miesiące w areszcie.

Na ten moment nie ma więcej informacji w sprawie.

Źródło:TVN24
spot_img

Najnowsze