Strona głównaWiadomościPolitykaCzarnek o Tusku: Kłamco podły, mały ludziku. Do dymisji

Czarnek o Tusku: Kłamco podły, mały ludziku. Do dymisji [VIDEO]

-

- Reklama -

Kłamco podły, mały ludziku. Wolałeś wspierać swoich putinowskich sojuszników!!! – tak poseł Przemysław Czarnek z PiS skomentował nowy projekt ustawy Donalda Tuska. W komentarzach nie zostawiono na nich obu suchej nitki. 

Donald Tusk zapowiedział nowy projekt ustawy, zgodnie z którym użycie oddziałów wojska polskiego na terenie państwa stanie się możliwe. Jak twierdzi „nikt nie przewidział, że będziemy obiektem ataków w cyberprzestrzeni na wielką skalę”.

Przemysław Czarnek komentuje

Ta informacja spotkała się z mocna odpowiedzią ministra Czarnka.

„Słyszeliście? Ten człowiek, przypadkowo będący Premierem, nie przewidział, że Rosja i Białoruś będą atakowały przy pomocy nachodźców… KŁAMCO PODŁY, MAŁY LUDZIKU – tłumaczyliśmy ci to od 3 lat, ale ty wolałeś wspierać swoich putinowskich sojuszników!!! I pluć razem z kompanami na polski mundur i polskie Państwo. Teraz chcesz quasi stanu wojennego? DO DYMISJI.”

Oburzeni byli również internauci, ale czymś nieco innym. „Jak to możliwe, że ty byłeś ministrem czegokolwiek…” – czytamy w komentarzach. „Jeśli Tusk wprowadzi stan wojenny, to zaprowadzi tu dyktaturę wojskową. Władzy nie odda już nigdy. To będzie koniec demokracji” – napisał ktoś inny

Najnowsze