Strona głównaWiadomościPolskaPrzyczyna śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki jest już znana

Przyczyna śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki jest już znana

-

- Reklama -

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki odbył się 13 czerwca. Gwiazda „Świata według Kiepskich” zmarła 9 czerwca w wieku 58 lat. Wiadomo już, jaka była przyczyna śmierci aktorki.

W niedzielę 9 czerwca w wieku 58 lat zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Gwiazda „Świata według Kiepskich” odeszła po ciężkiej chorobie.

Szczegóły ostatnich miesięcy zmarłej aktorki „Super Expressowi” zdradzili przyjaciele aktorki, którzy obecni byli na pogrzebie.

Przed śmiercią Kipiel-Sztuka przebywała w hospicjum. Do tej pory nie było wiadomo, na jaką chorobę cierpiała aktorka.

Teraz okazuje się, że gwiazda kultowego sitcomu zmarła na raka. – Marzena myślała, że umrze na raka płuc. Całe życie jarała te swoje cieniasy. Późno się dowiedziała o nowotworze – mówili bliscy aktorki w „Super Expressie”.

– Znałam Marzenę najdłużej z ekipy całego 'Świata według Kiepskich’. Poznałam ją w teatrze w Legnicy. (…) Widziałyśmy się w przeddzień jej odejścia. Całą noc nie spałam, bo myślałam o Marzenie. Kiedy rano dostałam wiadomość, to byłam z tym właściwie pogodzona – powiedziała Renata Pałys, odtwórczyni roli Paździochowej, w rozmowie z tabloidem.

Ceremonia pogrzebowa aktorki była bardzo kolorowa. Do trumny doczepiono barwne balony i nikt nie ubrał się na czarno. Postąpiono tak, bo tego właśnie życzyła sobie Kipiel-Sztuka, która przed śmiercią zdążyła spisać swoją wolę.

Źródło:"Super Express"

Najnowsze