Strona głównaOpinieAtaki na polskich żołnierzy na granicy. Korwin-Mikke OSTRO: "Strzelać do każdego, kto...

Ataki na polskich żołnierzy na granicy. Korwin-Mikke OSTRO: „Strzelać do każdego, kto …”

-

- Reklama -

Założyciel Najwyższego Czasu! i kandydat na europosła, Janusz Korwin-Mikke, skomentował doniesienia o atakach na polskich żołnierzy na granicy z Białorusią.

Do szpitala trafił żołnierz raniony nożem przez migranta na granicy z Białorusią. Stan rannego jest stabilny – poinformowała mjr Magdalena Kościńska, rzecznik 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Straż Graniczna ujawniła wstrząsający film prezentujący całe zdarzenie.

Zobacz nagranie z ataku na polskiego żołnierza: TAK wyglądał atak na polska granicę. Straż Graniczna publikuje WSTRZĄSAJĄCY film [VIDEO]

Sprawę w swoich mediach społecznościowych skomentował Janusz Korwin-Mikke. Polityk napisał:

„Mówiłem, strzelać… Strzelać do każdego, kto atakuje Straż Graniczną i próbuje nielegalnie się przedostać do Polski. Zapewniam, że wtedy żaden kolejny już taki odważny nie będzie. 😉”.

Kandydat do Parlamentu Europejskiego wyjaśnia, o co mu dokładnie chodzi:

„Ludzi można traktować jak bydło (czyli stawiać płoty, mury, druty z prądem, polewać wodą) – albo jak ludzi mających wolną wolę; napisać „Zakaz przejścia, do łamiących go strzelamy”. Ludzie traktowani jak bydło zachowują się jak bydło, traktowani jak ludzie bardzo rzadko ryzykują” – pisze Korwin-Mikke na X.

Najnowsze