Strona głównaWiadomościPolskaBraun: "Ja tu siedzę jako żywy egzemplarz tego, co..."

Braun: „Ja tu siedzę jako żywy egzemplarz tego, co…”

-

- Reklama -

Już 13 kwietnia na XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej pojawi się Grzegorz Braun. Poseł Konfederacji odpowie na pytanie: „Gaśnica piankowa czy proszkowa?”.

Tomasz Sommer zaprasza na XIV Konferencję Prawicy Wolnościowej, podczas której swe wystąpienie będzie miał między innymi poseł Grzegorz Braun. Tytuł jego wystąpienia nawiązuje rzecz jasna do słynnego tzw. incydentu gaśnicowego w Sejmie.

Ja tu siedzę jako żywy egzemplarz tego, co tam będzie na tej konferencji i potwierdzam moje stawiennictwo – zapowiedział w studiu „Najwyższego Czasu” poseł Konfederacji.

Do zobaczenia w kwietniu na konferencji antysocjalistycznej, antysystemowej, kontrrewolucyjnej – powiedział Braun, a Sommer uzupełnił dodając: „i wolnościowej”.

Prawicowe przesilenie? Już wkrótce XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

Najnowsze