Strona głównaWiadomościPolskaMichalkiewicz: Odtrutka na truciznę, która codziennie się sączy z mediów głównego nurtu!

Michalkiewicz: Odtrutka na truciznę, która codziennie się sączy z mediów głównego nurtu!

-

- Reklama -

Już 14 kwietnia na XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej pojawi się Stanisław Michalkiewicz. Publicysta „Najwyższego Czasu!” opowie o powrocie Generalnego Gubernatorstwa.

Zapraszam Państwa 13 i 14 kwietnia na konferencję wolnościową, która się odbędzie w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich przy ul. Folksal 3/5 – mówi Michalkiewicz.

14 kwietnia ja też tam będę jako prelegent i będę mówił o tym, co nas czeka, tzn. o Generalnym Gubernatorstwie, które właśnie pod egidą Donalda Tuska zaczynamy w Polsce budować – zapowiada publicysta.

Myślę, że każdy prelegent będzie miał coś ciekawego dla Państwa do powiedzenia, a uczestnictwo w tej konferencji wolnościowej proszę potraktować jako odtrutkę na tę truciznę, która codziennie się sączy z mediów głównego nurtu – zachęca.

Prawicowe przesilenie? Już wkrótce XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

Najnowsze