Strona głównaWiadomościPolskaBraun: Gaśnica piankowa czy proszkowa?

Braun: Gaśnica piankowa czy proszkowa?

-

- Reklama -

Już 13 kwietnia na XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej pojawi się Grzegorz Braun, który wygłosi wykład pt.: „Gaśnica piankowa czy proszkowa?”. WSTĘP WOLNY!

Grzegorz Braun po raz kolejny pojawi się na organizowanej przez środowisko „Najwyższego Czas-u!” Konferencji Prawicy Wolnościowej. Poseł Konfederacji wygłosi wykład, po którym będzie możliwość zadawania pytań.

Tytuł wystąpienia nawiązuje rzecz jasna do słynnego tzw. incydentu gaśnicowego, który miał miejsce w grudniu ubiegłego roku w polskim parlamencie.

Prawicowe przesilenie? Już wkrótce XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

Najnowsze