Strona głównaWiadomościPolskaImpreza w hotelu sejmowym w rytm piosenki o Braunie. "Jest sejmowym hitem"...

Impreza w hotelu sejmowym w rytm piosenki o Braunie. „Jest sejmowym hitem” [VIDEO]

-

- Reklama -

Posłowie zrobili dziką imprezę w hotelu sejmowym. W pewnym momencie było tak głośno, że interweniować musiała Straż Marszałkowska. Parlamentarzyści bawili się do piosenki o Grzegorzu Braunie.

Tuż po tzw. incydencie gaśnicowym, którego bohaterem był Grzegorz Braun, memy i żarty zasypały Internet, a teraz przyszedł czas na muzykę. Robiący satyry i pastisze zespół Letni razem ze znanym na YouTube Michałem Jesionowskim nagrali piosenkę „O Grzegorz Braun”, która jest parodią utworu „Peggy Brown” zespołu Myslovitz.

Czytaj więcej: Nowy HIT Internetu? Pierwszy utwór muzyczny o wyczynie Grzegorza Brauna [VIDEO]

Okazuje się, że utwór podoba się także posłom. „Super Express” opisuje, że w nocy ze środy na czwartek (z 10 kwietnia na 11 kwietnia) bawili się oni przy nim w hotelu sejmowym do ok. 2 w nocy.

„O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun, kto zgasić świece tak będzie umiał” – leciało na cały regulator, nie dając spać tym posłom, którzy nie chcieli imprezować.

– Potwierdzam, że ta piosenka jest bardzo popularna. Jest sejmowym hitem i na sejmowych korytarzach bywa często śpiewana – powiedział „Super Expressowi” Kamil Bortniczuk. – Byłem tam tylko przez chwile. Nie wiem, czy to spotkanie odbył o się z okazji imienin czy urodzin. Czy głośno śpiewałem? Nie. Nie znam na pamięć tego tekstu – dodał były minister sportu.

Niektórzy politycy próbują udawać, że dzikiej imprezy nie było. – A może to śpiewała Lewica albo Konfederacja? Nie słyszałem o żadnej imprezie, nie mam nawet głosu do śpiewania – zapewnia poseł Suwerennej Polski Dariusz Matecki.

Trudno jednak ukryć to, że biba się odbyła, bo w sieci dostępne są nagrania, a w mediach pojawiają się informacje, że interweniować musiała Straż Marszałkowska.

Tymczasem dziś o 9 rano rozpocznie się posiedzenie Sejmu i potrwa do 21:30…

Źródło:se.pl

Najnowsze