Strona głównaOpinieCo jeśli plotki dot. komitetu Korwin-Mikkego okażą się prawdą? Sommer, Piwowarczyk i...

Co jeśli plotki dot. komitetu Korwin-Mikkego okażą się prawdą? Sommer, Piwowarczyk i Masny komentują

-

- Reklama -

Komitet Janusza Korwin-Mikkego w wyborach do Europarlamentu będzie się nazywał „Polexit? Najwyższy Czas!”. Tomasz Sommer, Radosław Piwowarczyk i Marcin Masny komentują niusy i plotki dotyczące kandydatów, którym założyciel Najwyższego Czasu! ma udostępnić swoją platformę wyborczą.

Janusz Korwin-Mikke w wyborach do Parlamentu Europejskiego wystartuje ze Śląska, w Warszawie kandydatem będzie Stanisław Michalkiewicz, a w Krakowie „mają dobrego kandydata, ale on się waha jeszcze” (prawdopodobnie chodzi o Stanisława Żółtka), zaś we Wrocławiu Robert Iwaszkiewicz. Korwin-Mikke ujawnił też, że komitet będzie się nazywał „Polexit? Najwyższy Czas!”.

Więcej szczegółów: TYLKO U NAS! Korwin-Mikke UJAWNIA nazwę komitetu i kandydatów do Parlamentu Europejskiego [VIDEO]

- Reklama -

„Jeśli Korwin-Mikke do eurowyborów na najlepszych miejscach wystawi Iwaszkiewicza i Żółtka, którzy koncertowo zmarnowali swoje poprzednie kadencje w PE, to sukcesu nie wróżę” – napisał na X Radosław Piwowarczyk, dziennikarz portalu Najwyższego Czasu! i autor książki „Kampania Konfederacji 23. Brudna prawda”.

Jego wpis skomentował redaktor naczelny pisma – Tomasz Sommer. „Wtedy okaże się, że cała awantura jest o ambicje i ambicyjki. Prawica wolnościowa potrzebuje generalnego resetu, żeby ruszyć do przodu. Musi przypomnieć sobie o programie i zasadach. I o tym, że walka o stołki nie może nigdy stać się celem. Zawsze jest tylko środkiem” – stwierdził publicysta.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Plotki o tym, że z Krakowa ma wystartować Stanisław Żółtek, lider partii Polexit, jeszcze bardziej podsyca informacja, którą podaje Marcin Masny, że nazwy „Polexit” w komitecie zażądał „mocny kandydat z Krakowa”.

spot_img

Najnowsze