Strona głównaWiadomościPolskaPonowny atak cenzorów w ciągu zaledwie dwóch dni. YouTube usuwa kolejne kanały...

Ponowny atak cenzorów w ciągu zaledwie dwóch dni. YouTube usuwa kolejne kanały „Najwyższego Czasu!”

-

- Reklama -

Od ostatniego ataku cenzorów YouTube na kanały Najwyższego Czasu! minęły zaledwie dwa dni, a platforma znów usuwa kolejne nasze konta. Cenzura sprawia, że nasza redakcja traci kolejne sposoby na zarabianie.

Nie dalej jak dwa dni temu informowaliśmy, że YouTube usunął kanał NCzasTV, który miał ponad 46 tysięcy subskrybentów. Zdemonetyzowany przez cenzorów został już dawno, a teraz po prostu zniknął z sieci.

Po raz kolejny zamierzaliśmy zaczynać od nowa, jednak redaktor naczelny Tomasz Sommer zdążył jedynie zaprosić do subskrybowania kolejnego nowego kanału, a dosłownie po chwili także on został usunięty.

To wszystko tylko element większej akcji cenzorskiej, która trwa od wielu miesięcy. Kilka tygodni temu zlikwidowano kanały Sommer X oraz Tomasz Sommer Alfa. Wcześniej zablokowano, zdemonetyzowano lub usunięto kilkanaście innych kanałów związanych z Najwyższym Czasem!.

Czytaj więcej: Kolejny atak cenzorów. YouTube usunął kanały „Najwyższego CZASu!”. Sommer zapowiada kroki prawne

Blokada portalu Najwyższego Czasu!

Rok temu ABW zablokowało bez podania przyczyny nasz pierwszy portal – NCzas.com.

Obecnie tylko osoby, które odpowiednio zmieniły ustawienia swoich przeglądarek (instrukcja jak to zrobić TUTAJ) mogą wejść na naszą oryginalną stronę.

Państwo polskie cenzuruje Najwyższy Czas! wciąż pomimo tego, że jakiś czas temu władza w Polsce się zmieniła.

Czytaj więcej: Wydało się. Tak nas cenzurowano. Sommer: „Miejsce Pana Cieszyńskiego jest w więzieniu”

Dodatkowo nasze strony w mediach społecznościowych notorycznie dostają bany, kary i ostrzeżenia. W serwisie YouTube usuwane są kolejne profile Tomasza Sommera, na których dziennikarz przeprowadzał wywiady z postaciami z szeroko pojętej antysystemowej prawicy.

Mimo wszystko kontynuujemy nagrywanie następnych programów, walczymy z systemem i się nie poddajemy- a wszystko to dzięki Państwa wsparciu, za które serdecznie dziękujemy!

Zachęcamy do wsparcia naszej działalności. Można przekazać 1.5 proc. z PIT na Fundację „Najwyższy CZAS!”, a także bezpośrednio przekazać darowiznę. Za każde wsparcie z góry serdecznie dziękujemy!

Najnowsze