Strona głównaWiadomościPolskaKolejny atak cenzorów. YouTube usunął kanały "Najwyższego CZASu!". Sommer zapowiada kroki prawne

Kolejny atak cenzorów. YouTube usunął kanały „Najwyższego CZASu!”. Sommer zapowiada kroki prawne

-

- Reklama -

Cenzura postępuje. YouTube usunął kolejne kanały „Najwyższego CZASu!” ze swojej platformy. Redaktor naczelny Tomasz Sommer zapowiada kroki prawne.

YouTube usunął kanał NCzasTV, który miał ponad 46 tysięcy subskrybentów. Zdemonetyzowany przez cenzorów został już dawno, a teraz po prostu zniknął z sieci.

Platforma usunęła także nasz najnowszy kanał – nczas express. Z jakiego powodu, tego oczywiście nie wiadomo, bo YouTube nigdy nie wskazuje, w jaki sposób kanał rzekomo złamał regulamin. Redaktor Sommer ma pewne podejrzenia, o czym poniżej.

To nie pierwsza taka sytuacja. Kilka tygodni temu zlikwidowano kanały Sommer X oraz Tomasz Sommer Alfa. Wcześniej zablokowano, zdemonetyzowano lub usunięto kilkanaście innych kanałów związanych z „Najwyższym Czasem!”.

Cenzura uderza nie tylko ze strony amerykańskiej korporacji, ale także polskiego rządu. Przypomnijmy, że ABW cały czas blokuje nasz pierwszy portal – NCZAS.COM (tylko osoby, które odpowiednio zmieniły ustawienia swoich przeglądarek mogą wejść na stronę). Mimo zmiany władzy w tej kwestii nic się nie zmieniło, a tzw. wolnym, czyli niezbyt szybkim, sądom niespieszno zająć się tematem.

Wspomóż „Najwyższy Czas!”

Sommer zapowiada, że nie podda się w walce z cenzurą i będzie zakładał kolejne kanały, na których będzie głosił prawdę i komentował wydarzenia z wolnościowego punktu widzenia.

„YouTube zniszczył mi dwa kolejne kanały. Mam wrażenie, bo oczywiście nikt z YT mi nie podał żadnej konkretnej informacji, że przyczyną jest promocja książki 'Zmiany klimatu’. Walczymy dalej, ale szukamy też alternatyw – pojawimy się na Rumble, a może otworzymy też własną aplikację. Tak więc już jutro podam info o nowych miejscach” – napisał Sommer.

Nasze działania, mimo rzucania kłód pod nogi, możliwe są dzięki Państwa wsparciu, za co serdecznie dziękujemy. Jednocześnie uprzejmie prosimy o rozważenie przekazania 1,5 proc. podatku na Fundację Najwyższy Czas. Dzięki temu po prostu nie znikniemy z sieci. W zamian za wsparcie otrzymają Państwo dowolny e-book naszego wydawnictwa oraz papierową książkę. Szczegóły w tym miejscu.

Najnowsze