Strona głównaWiadomościBiznesDuży krok jednego z liderów Konfederacji. Mentzen ogłasza: "Idę na giełdę"

Duży krok jednego z liderów Konfederacji. Mentzen ogłasza: „Idę na giełdę” [VIDEO]

-

- Reklama -

Spółka jednego z liderów Konfederacji, Sławomira Mentzena, wchodzi na giełdę. Już niedługo ma zadebiutować na rynku NewConnect.

– Jestem na dobrej drodze do spełnienia swojego wielkiego biznesowego marzenia – idę na giełdę. A tak dokładniej to nie ja, tylko moja firma Mentzen S.A. – oświadczył polityk w nagraniu zamieszczonym na YouTube.

- Reklama -

Wyjaśnił, że Mentzen S.A. jest spółką-matką dla Kancelarii Mentzen Sp. z o. o. oraz Mentzen Legal spółka komandytowa. Została utworzona w grudniu 2022 r. Mentzen zaznaczył, że wchodzi na giełdę tylko i wyłącznie dlatego, że jest to „jego marzenie”, a nie z powodu problemów finansowych, ponieważ spółka na bieżąco przynosi dość wysokie zyski.

– Akcje, które zamierzam sprzedać w ofercie publicznej, która niedługo się pojawi, to będą akcje Mentzen SA, czyli takiej spółki holdingowej względem Kancelarii Mentzen sp. z o.o. W tym momencie kończę przygotowania do rozpoczęcia tej oferty publicznej akcji mojej spółki – oświadczył.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

– Każdy z inwestorów będzie sojusznikiem mojego biznesu. Być może staną się też moimi klientami. Wszyscy na tym skorzystamy – przekonywał lider Nowej Nadziei.

Oferta publiczna planowana jest na marzec. Debiut na rynku NewConnect powinien odbyć się w połowie roku.

spot_img

Najnowsze