Strona głównaWiadomościPolskaStanowski zaprosił Bryłkę z Konfederacji, a po kilku godzinach zaproszenie wycofał

Stanowski zaprosił Bryłkę z Konfederacji, a po kilku godzinach zaproszenie wycofał

-

- Reklama -

Krzysztof Stanowski, dziennikarz i twórca Kanału Zero, zaprosił na debatę o rolnictwie Annę Bryłkę z Konfederacji. Zaproszenie zostało jednak wycofane po kilku godzinach. Jak to tłumaczy?

Protesty rolników to ostatnio jeden z głównych tematów w przestrzeni publicznej. Stanowski zapowiedział dużą debatę na ten temat w Kanale Zero.

- Reklama -

Jako gości zapowiedział Jana Krzysztofa Ardanowskiego, byłego ministra rolnictwa w rządzie PiS-u, Michała Kołodziejczaka, obecnego wiceministra rolnictwa, Agnieszkę Beger, właścicielkę gospodarstwa, prof. Adama Niewiadomskiego z Uniwersytetu Warszawskiego, Jarosława Malczewskiego, prezesa Polskiej Grupy Mleczarskiej oraz sześciu spośród rzeszy rolników, którzy bezpośrednio protestują na ulicy.

Debata o rolnictwie na Kanale Zero odbędzie się w środę, 21 lutego, o godz. 20. Tego samego dnia tuż przed godziną 11 Stanowski poinformował, że w debacie udziału nie weźmie jednak wiceminister Kołodziejczak.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Bardzo chciał wziąć udział w debacie o rolnictwie, ale nagle mu ochota przeszła. Chyba dlatego, że zobaczył na Twitterze, że w studiu będą też normalni rolnicy. Mówił, że każda godzina mu pasuje i się dostosuje, ale teraz ma 'obowiązki ministerialne'” – obwieścił na Twitterze/X Stanowski.

Poinformował jednocześnie, że zamiast Kołodziejczaka w debacie wystąpi Anna Bryłka z Konfederacji, która w partii zajmuje się tematami rolnymi.

Po kilku godzinach Stanowski wycofał jednak zaproszenie dla Bryłki. Jak poinformował, Kołodziejczak zmienił zdanie i chce wziąć udział w debacie.

„Panią Bryłkę osobiście przeprosiłem za kolejną zmianę, zaproszę ją w najbliższych tygodniach. Bardzo dziękuję, że wyraziła chęć zastąpienia ministra Kołodziejczaka w takim trybie last minute” – napisał Stanowski.

Dziennikarz Wirtualnej Polski Patryk Słowik zasugerował Stanowskiemu, że w zaistniałych okolicznościach Bryłka mogłaby mimo wszystko wystąpić w programie. Stanowski odpowiedział jednak, że nie ma „technologicznych możliwości”, by zmieścić przy stole siedem osób.

spot_img

Najnowsze