Strona głównaWiadomościPolskaSamuel Pereira przyznał, że był zakaz zapraszania Konfederacji do TVP

Samuel Pereira przyznał, że był zakaz zapraszania Konfederacji do TVP [VIDEO]

-

- Reklama -

Samuel Pereira, były szef TVP Info służący PiS-owi, przyznał, że był zakaz zapraszania polityków Konfederacji do Telewizji Publicznej.

Pereira gościł w Kanale Zero u Krzysztofa Stanowskiego, gdzie opowiadał o kulisach działania TVP Info pod jego rządami. Przez długie lata był szefem portalu tvp.info, a przez ostatnie pół roku odpowiadał także za telewizję TVP Info.

- Reklama -

Stanowski pytał m.in., dlaczego za rządów Pereiry nachalnie byli promowani politycy Prawa i Sprawiedliwości. Dziennikarz odpowiedział, że politycy PO to hipokryci, bo bojkotowali programy w TVP Info, odrzucali zaproszenia, a potem żalili się, że ich tam nie ma.

Stanowski zapytał więc, czy politycy Konfederacji także bojkotowali TVP. – Konfederacja to jest akurat inna kwestia – odpowiedział Pereira.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Przyznał, że był zakaz zapraszania polityków tej formacji do mediów publicznych. Jako powód podał ich stosunek do wojny na Ukrainie i rzekome wybielanie Rosji.

Problem z niektórymi politykami Konfederacji, narzucającymi ton przynajmniej w ciągu ostatnich lat, był taki, że ciężko było zapraszać do studia polityków, którzy publicznie usprawiedliwiali rosyjską agresję w trakcie, kiedy spadają bomby na Kijów – kontynuował Pereira.

Dodał, że niezapraszanie polityków Konfederacji było „decyzją świadomą”. Na uwagę Stanowskiego, że nie wszyscy w Konfederacji usprawiedliwiali rosyjską agresję, Pereira odparł, że może nie wszyscy, ale ci, którzy mieli w tej kwestii inne zdanie, siedzieli cicho.

Tłumaczenia Pereiry są dość pokrętne. Politycy Konfederacji nie byli zapraszani do TVP od 2019 roku. Wtedy żadne bomby na Kijów nie spadały.

spot_img

Najnowsze