Strona głównaWiadomościPolskaSzokujące nagrania ze żłobka w Legionowie. "Debilu", "wystawię cię na zimno"

Szokujące nagrania ze żłobka w Legionowie. „Debilu”, „wystawię cię na zimno”

-

- Reklama -

Skandal w miejskim żłóbku w Legionowie (Mazowieckie). Trzy opiekunki zostały zwolnione za to, w jaki sposób zwracały się do dzieci.

Opiekunki ze żłobka „Motylkowy Świat” zostały nagrane za pomocą dyktafonu, który jeden z rodziców schował w zabawce swojego dziecka.

- Reklama -

Nagrania powstały na przełomie stycznia i lutego i dotyczą opiekunek grupy „Rybek”, która liczy 29 dzieci.

Na nagraniu są trzy nauczycielki, choć normalnie „Rybkami” opiekują się cztery kobiety. Czwarta była jednak na zwolnieniu lekarskim, gdy powstawały nagrania.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Na nagraniach słychać, jak trzy kobiety w wulgarny sposób zwracają się do dzieci i straszą je. „Czego ryczysz? Przestań płakać, zaraz cię wystawię na zimno”, „co żeś zrobił debilu” oraz „nie życzę ci źle, ale dobrze by było, jakbyś zachorował” – m.in. takie zwroty słychać na nagraniu.

Trzy nagranie kobiety dostały dyscyplinarne zwolnienia z pracy. Dyrekcja nie wie jeszcze, jak postąpić z czwartą opiekunką, której akurat w tych dniach nie było w placówce.

„Pragniemy wyrazić ubolewanie, że doszło do takiej sytuacji, nie ma naszej zgody na jakąkolwiek formę nagannych zachowań wobec dzieci, nawet słownych'” – napisał w specjalnym oświadczeniu w poniedziałek rano urząd w Legionowie.

spot_img

Najnowsze