Strona głównaWiadomościPolskaWstrząsająca wizja św. Łucji. Dotyczy Polski i trzeciej wojny światowej

Wstrząsająca wizja św. Łucji. Dotyczy Polski i trzeciej wojny światowej

-

- Reklama -

Była jedynym z dzieci, które doznały objawień w Fatimie, które dożyło XXI wieku. W jednej ze swoich wstrząsających wizji wymienia Polskę.

W okresie od 13 maja do 13 października 1917 roku w portugalskim mieście Fatima trójka dzieci Franciszek i Hiacynta Marto oraz Łucja dos Santos doznawali objawień Matki Boskiej, które zostały uznane przez Kościół.

- Reklama -

Podczas objawień dość miało m.in. do spektakularnego cudu słońca – od 30 do 100 tys. osób (w zależności od źródła) wierzących i niewierzących widziało, jak słońce zaczęło wirować po niebie na tle ciemnych chmur.

Matka Boska miała objawić dzieciom trzy tajemnice fatimskie, które początkowo zostały utajnione. Pierwsze dwie upubliczniono w 1941 roku, a ostatnią dopiero w 2000 roku.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Franciszek i Hiacynta zmarli jako dzieci, ale Łucja dożyła 2005 roku i już jako dorosła zakonnica dzieliła się ze światem swoimi wizjami.

W jednej z takich przepowiedni Łucja wspomina Polskę. Zakonnica przewidywała wybuch trzeciej wojny światowej, w której zostanie użyta broń atomowa.

Zdaniem Łucji Polskę ominie globalna katastrofa. To właśnie państwo położone nad Wisłą ma stać się liderem nowego porządku.

Polska ma wyjść z konfliktu silniejsza niż wcześniej. Według zakonnicy nasz kraj stworzy nowy ustrój, który będzie zgodny z prawem bożym.

Święta przewidywała także, że Polska do końca będzie wierna prawom boskim, bo „zaznała wystarczająco dużo krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia”.

spot_img

Najnowsze