Strona głównaWiadomościPolskaStrzelanina w Gdańsku. Nowe informacje policji

Strzelanina w Gdańsku. Nowe informacje policji

-

- Reklama -

Po strzelaninie, do której doszło w czwartek w centrum Gdańska, policja wstępnie przyjęła kwalifikację rozboju. Zatrzymano trzech mężczyzn, w tym jednego rannego i dwóch, którzy uciekli do innego województwa.

Funkcjonariusze z Gdańska ustalili, że w czwartek wieczorem przy ul. Toruńskiej, broniący się mężczyzna, oddał strzał z broni palnej w kierunku napastnika. 36-latek ranny w nogę został przewieziony w asyście policjantów do szpitala.

- Reklama -

Pracujący na miejscu kryminalni wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną. Zabezpieczyli i sprawdzili także monitoringi. Jak podał oficer prasowy gdańskiej policji asp. sztab. Mariusz Chrzanowski, w wyniku dalszych intensywnych i koordynowanych czynności, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego policjanci z Koronowa zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 oraz 35 lat podejrzewanych o udział w zdarzeniu.

Funkcjonariusze sprawdzają zdobyte informacje i ustalają udział osób w zdarzeniu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego wstępnie przyjęto kwalifikację rozboju – dodał Chrzanowski.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Zaznaczył, że o zdarzeniu powiadomiono prokuratora. – Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, kryminalni oraz policyjny technik – relacjonował policjant.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze