Strona głównaWiadomościŚwiatOhydny czyn przybysza. Zrobił TO 75-letniej kobiecie. Na wszystko patrzył schorowany mąż...

Ohydny czyn przybysza. Zrobił TO 75-letniej kobiecie. Na wszystko patrzył schorowany mąż [VIDEO]

-

- Reklama -

W podparyskim departamencie Seine-et-Marne 31-letni Kameruńczyk przebywający we Francji nielegalnie, dokonał ohydnego czynu, który wzburzył wielu ludzi. Gwałt na 75-letniej kobiecie w Ozoir-la-Ferrière dokonany 1 stycznia 2024 r. był tym okrutniejszy, że schorowany i niepełnosprawny mąż kobiety przebywał w tym czasie przykuty chorobą do łóżka w domu i był mimowolnym świadkiem tego czynu.

Kameruńczyk został złapany i postawiony w stan oskarżenia. Sprawca urodzony w 1992 r. i posiadający obywatelstwo Kamerunu okazał się nielegalnym imigrantem. Prokurator z Melun, Jean-Michel Bourles, wyjaśniał, że sprawca w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

- Reklama -

Dramat wydarzył się w poniedziałek 1 stycznia tuż przed godziną 7 rano. Do domu starszego małżeństwa przy cichej uliczce w Ozoir-la-Ferrière gwałciciel wszedł przez słabo zabezpieczone okno. Wszedł do pokoju męża, który na jego widok krzyknął.

Intruz zlekceważył chorego i trafił dalej do sypialni żony. Tam zmusił 75-letnią kobietę do odbycia stosunku płciowego bez zabezpieczenia. Po wszystkim zażądał od ofiary pieniędzy, a ta dała akurat posiadany w portfelu banknot 50 euro.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Sprawca zbiegł, a zszokowana ofiara zawiadomiła o napadzie telefonicznie syna. Została zabrana na izbę przyjęć szpitala w Jossigny, dochodzenie przejął komisariat policji w Torcy. W końcu gwałciciela udało się złapać.


Źródło:Le Figaro
spot_img

Najnowsze