Strona głównaWiadomościPolitykaKancelaria Mentzena wyśmiewa błędy w projekcie ustawy Konfederacji

Kancelaria Mentzena wyśmiewa błędy w projekcie ustawy Konfederacji [VIDEO]

-

- Reklama -

Sławomir Mentzen musi mocno przeżywać to, że dopuścił do wypuszczenia przez Konfederację projektu ustawy podatkowej, który okazał się bublem. Na oficjalnym profilu Kancelarii Podatkowej Mentzen pojawiła się… „złota rada” dla szefa Nowej Nadziei.

Na pierwszym posiedzeniu Sejmu Konfederacja złożyła projekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, mającym na celu – jak napisano w uzasadnieniu – podniesienie kwoty wolnej od podatku do 12-krotności minimalnego wynagrodzenia, ale nie mniejszej niż 60 tys. zł. Projekt zawierał jednak błędy i został złożony po raz kolejny.

- Reklama -

Po autopoprawce w projekcie pojawiły się jeszcze poważniejsze błędy, czego Internet prawicowej partii raczej szybko nie zapomni.

Szczególnie ciężkie musi to być dla Sławomira Mentzena, który jest przecież ekspertem ws. ekonomii aspirującym do zostania kiedyś ministrem finansów. Polityków już ogłaszał, że nie ma z ustawą nic wspólnego.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Czytaj więcej: Błędy w projekcie ustawy Konfederacji. Mentzen: „Wyszło zabawnie – przyznaję” [VIDEO]

Ta sprawa musi jednak spędzać szefowi Nowej Nadziei sen z powiek, bo na stronie FB jego kancelarii pojawił się prześmiewczy filmik, który ma jeszcze raz zaakcentować, że Mentzen wadliwej ustawy nie pisał.

– Złota rada na dziś brzmi: Jesteś doradcą podatkowym, doktorem ekonomii, a dodatkowo właśnie zostałeś posłem? Nie pozwól pisać projekt ustaw podatkowych swoim koalicjantom. Jeśli coś spi***lą, będzie na ciebie – mówi na nagraniu pracownik kancelarii.

Film znajduje się pod tym linkiem: https://www.facebook.com/reel/878454000661711

spot_img

Najnowsze