Strona głównaWiadomościPolskaSłynny samochód zniknął z łódzkiej ul. Legionów

Słynny samochód zniknął z łódzkiej ul. Legionów [FOTO]

-

- Reklama -

Nie ma już auta, które w piątek, robotnicy remontujący ulicę Legionów w centrum Łodzi oblali betonem ze wszystkich stron. Samochodem mógł odjechać właściciel, z którym do tej pory nie udało się skontaktować.

Auto uwięzione w betonie na remontowanej ul. Legionów od piątku było hitem internetu i nową „atrakcją” turystyczną Łodzi. Zaparkowany w niedozwolonym miejscu samochód uniemożliwiał wylanie nawierzchni, więc drogowcy otoczyli go szalunkiem i wylali beton wokół pojazdu pozostawiając go w miejscu prac.

W sobotę stojące na „wyspie” w betonowanej ulicy auto cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, przechodniów, dziennikarzy a szczególnie fotoreporterów. Wszyscy robili zdjęcia i selfie.


Niespodziewanie jednak pojazd zniknął w nocy z soboty na niedzielę. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób auto opuściło ulicę. Mógł do tego doprowadzić właściciel pojazdu.

Jeszcze w niedzielę rano Paweł Śpiechowicz z Urzędu Miasta Łodzi przekazał PAP, że magistrat apeluje do właściciela auta, żeby sam zgłosił się po swój samochód. – Do tej pory nie udało się z nim skontaktować – przyznał.

Samochód miał zostać w poniedziałek odholowany na parking łódzkiego Zarządu Dróg i Transportu.

Źródło:PAP

Najnowsze