Strona głównaWiadomościŚwiatPorywacz na lotnisku jest uzbrojony. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Może mieć ładunki wybuchowe

Porywacz na lotnisku jest uzbrojony. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Może mieć ładunki wybuchowe

-

- Reklama -

Mężczyzna, który na lotnisku w Hamburgu przetrzymuje własne dziecko jako zakładnika, jest uzbrojony w ostrą broń palną i ewentualnie ładunki wybuchowe nieznanego rodzaju – poinformowała w niedzielę policja na platformie X.

Grupa negocjacyjna jest cały czas w kontakcie 35-latkiem. Mężczyzna nie przedstawił żądań finansowych – powiedziała agencji dpa rzeczniczka policji Sandra Levgruen.

Dziewczynka w dobrej kondycji

4-letnia dziewczynka, przetrzymywana przez swego ojca na lotnisku w Hamburgu, jest według policji w dobrej kondycji fizycznej. – Mieliśmy z nią kontakt wzrokowy i na ten moment wychodzimy z założenia, że fizycznie jest w dobrym stanie – powiedziała agencji dpa rzeczniczka policji.

Jeśli chodzi o stan psychiczny dziewczynki, to tylko możemy spekulować – dodała Sandra Levgruen. Poinformowała, że trwają negocjacje z 35-letnim ojcem dziecka, który w sobotę wieczorem wjechał samochodem na płytę lotniska i przetrzymuje tam swoją córkę jako zakładniczkę.

Wdarł się autem na lotnisko. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Nowe informacje w sprawie [VIDEO]

Źródło:PAP

Najnowsze