Strona głównaWiadomościŚwiatPorywacz na lotnisku jest uzbrojony. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Może mieć ładunki wybuchowe

Porywacz na lotnisku jest uzbrojony. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Może mieć ładunki wybuchowe

-

- Reklama -

Mężczyzna, który na lotnisku w Hamburgu przetrzymuje własne dziecko jako zakładnika, jest uzbrojony w ostrą broń palną i ewentualnie ładunki wybuchowe nieznanego rodzaju – poinformowała w niedzielę policja na platformie X.

Grupa negocjacyjna jest cały czas w kontakcie 35-latkiem. Mężczyzna nie przedstawił żądań finansowych – powiedziała agencji dpa rzeczniczka policji Sandra Levgruen.

- Reklama -

Dziewczynka w dobrej kondycji

4-letnia dziewczynka, przetrzymywana przez swego ojca na lotnisku w Hamburgu, jest według policji w dobrej kondycji fizycznej. – Mieliśmy z nią kontakt wzrokowy i na ten moment wychodzimy z założenia, że fizycznie jest w dobrym stanie – powiedziała agencji dpa rzeczniczka policji.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Jeśli chodzi o stan psychiczny dziewczynki, to tylko możemy spekulować – dodała Sandra Levgruen. Poinformowała, że trwają negocjacje z 35-letnim ojcem dziecka, który w sobotę wieczorem wjechał samochodem na płytę lotniska i przetrzymuje tam swoją córkę jako zakładniczkę.

Wdarł się autem na lotnisko. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Nowe informacje w sprawie [VIDEO]

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze