Strona głównaWiadomościŚwiatWdarł się autem na lotnisko. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Nowe informacje w sprawie...

Wdarł się autem na lotnisko. Przetrzymuje 4-letnią córkę. Nowe informacje w sprawie [VIDEO]

-

- Reklama -

4-letnia dziewczynka, przetrzymywana przez swego ojca na lotnisku w Hamburgu, jest według policji w dobrej kondycji fizycznej. – Mieliśmy z nią kontakt wzrokowy i na ten moment wychodzimy z założenia, że fizycznie jest w dobrym stanie – powiedziała agencji dpa rzeczniczka policji.

Jeśli chodzi o stan psychiczny dziewczynki, to tylko możemy spekulować – dodała Sandra Levgruen. Poinformowała, że trwają negocjacje z 35-letnim ojcem dziecka, który w sobotę wieczorem wjechał samochodem na płytę lotniska i przetrzymuje tam swoją córkę jako zakładniczkę.

- Reklama -

Znaczne siły policji

Policja wzmacnia swoje siły na lotnisku w Hamburgu, gdzie od sobotniego wieczoru uzbrojony mężczyzna przetrzymuje jako zakładniczkę swoją 4-letnią córkę – podała w niedzielę niemiecka agencja dpa.

Z relacji dpa wynika, że w niedzielę rano na miejsce przybyły kolejne jednostki policji, w tym z psami. Są także policyjne wozy bojowe. Lotnisko monitorowane jest z powietrza za pomocą dronów.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Według policji jego motywem może być spór o opiekę nad dzieckiem.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze