Strona głównaWiadomościPolska"Może czas obalić mit?" Były operator TVN sugeruje dziennikarce tej stacji takie...

„Może czas obalić mit?” Były operator TVN sugeruje dziennikarce tej stacji takie rzeczy

-

- Reklama -

Temperament na wyjazdach służbowych, nadużywanie alkoholu, ukrywany film z Gdańska – były operator TVN Kamil Różalski uderza w dziennikarkę tej stacji Agatę Adamek. Ta nie pozostaje dłużna i rozważa proces. Sytuację skomentowała także stacja TVN.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawił się krótki film z korytarzy sejmowych. Dziennikarka TVN Agata Adamek pyta polityków PiS, czy mają większość i czy będą nadal rządzić. Pytanie powtarza kilkukrotnie, bo ci albo udają, że go nie słyszą, albo zbywają zdawkowymi odpowiedziami mającymi uchodzić za śmieszne.

- Reklama -

Po tym nagraniu, które zdobyło duże zasięgi, w mediach społecznościowych rozpętała się burza. Jedni wychwalali zachowanie polityków PiS i uderzali w Adamek za „tendencyjne pytania”. Inni twierdzili natomiast, że politycy PiS byli co najmniej chamscy, a jeśli nie chcieli odpowiadać, to mogli zachować się inaczej, z klasą.

Do dyskusji włączyła się poseł PiS, a kiedyś dziennikarka, Joanna Lichocka. Sugeruje ona, że jeśli zachowanie polityków jej partii było chamskie, to tak samo należy nazywać zachowanie polityków KO wobec dziennikarzy TVP.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„A może pani Adamek zechciałaby zrelacjonować, z jakim chamstwem i butą polityków KO spotykają się dziennikarze mediów publicznych, szczególnie TVP?” — napisała na Twitterze/X Lichocka.

Dłużna nie pozostała Adamek. „Kto?? Dziennikarze??? Może Pani powtórzyć? Bo chyba się przesłyszałam” – odpowiedziała.

Do całej „awantury” dołączył Kamil Różalski, który przez kilkanaście lat był operatorem TVN, a ostatnio toczy ze stacją batalie sądowe. Postanowił on ujawnić kilka spraw dotyczących zarówno TVN, jak i samej dziennikarki Adamek.

„Może pośmiejesz się z ponad 1800 pokrzywdzonych przez TVN pracowników i ukradzionych im emerytur? A może pośmiejesz się z mobbingu instytucjonalnego w TVN? A może pośmiejesz się z tego, jak Mariusz Walter zamknął w sejfie taśmę, na której był pijany Aleksander Kwaśniewski w Charkowie?” — napisał Różalski.

Zamiast odpowiedzi od Adamek doczekał się zablokowania konta. Wtedy uderzył znacznie mocniej, już bezpośrednio w dziennikarkę.

„Czy Agata Adamek zablokowała mnie, bo obawiała się, że wyciekną informacje o nadużywaniu przez nią alkoholu i jej temperamencie na wyjazdach służbowych?”, „Agata Adamek, co powiesz na filmik, na przykład z Gdańska? Skoro tak moralizujesz, to może czas obalić mit?” – dodawał poirytowany operator.

Wtedy Adamek zareagowała. Nie wyklucza procesu karnego. „Na moją prośbę trwają analizy jego wpisów, nie ma jeszcze żadnej decyzji” – napisała.

Krótko, za pośrednictwem portalu wirtualnemedia.pl, do sprawy odniósł się także TVN. „Analizujemy możliwe do podjęcia w tej sytuacji kroki prawne” – skomentowało biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

spot_img

Najnowsze