Strona głównaWiadomościPolskaWszystkich Świętych na drogach. Kilkadziesiąt wypadków, dwie ofiary śmiertelne

Wszystkich Świętych na drogach. Kilkadziesiąt wypadków, dwie ofiary śmiertelne

-

- Reklama -

1 listopada 2023 roku w całej Polsce doszło do 38 wypadków drogowych, w których zginęły dwie osoby, a 46 zostało rannych. To dane wstępne.

Takie informacje na antenie TVP Info przekazał kom. Michał Gaweł z Komendy Stołecznej Policji.

- Reklama -

„Wczoraj w całym kraju doszło do 38 wypadków drogowych, w których niestety zginęły dwie osoby, a 46 zostało rannych. Policjanci zatrzymali ponad 200 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu. Łącznie przez dwa dni – 31 października i 1 listopada – było 113 wypadków” – przekazał.

Podkreślił, że na podsumowanie trzeba jeszcze poczekać. Przypomniał, że policyjna akcja Wszystkich Świętych potrwa do końca 2 listopada.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Policyjna akcja „Wszystkich Świętych” rozpoczęła się we wtorek, 31 października i potrwa do 2 listopada. W tym czasie szczególnie na głównych ciągach komunikacyjnych oraz w okolicach cmentarzy pracować będzie ok. 4-5 tysiąc funkcjonariuszy drogówki.

Źródło:PAP/nczas.info
spot_img

Najnowsze