Strona głównaWiadomościPolskaAlert RCB na Pomorzu w związku z obławą na Grzegorza Borysa

Alert RCB na Pomorzu w związku z obławą na Grzegorza Borysa

-

- Reklama -

Mieszkańcy woj. pomorskiego dostali ostrzeżenie w postaci alertu RCB, w którym są informowani o obławie na Grzgorza Borysa, 44-latka, który jest podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna.

„Uwaga! Policja w Gdyni prowadzi poszukiwania Grzegorza Borysa. Nie utrudniaj działań służb i nie wchodź do lasu pomiędzy Karwinami a Chwarznem” – taką wiadomość otrzymali we wtorek 24 października mieszkańcy województwa pomorskiego.

- Reklama -
Alert RCB dot. obławy na Grzegorza Borysa
Alert RCB dot. obławy na Grzegorza Borysa

Obława na Grzegorza Borysa

We wtorek od rana funkcjonariusze policji przeszukują w poszukiwaniu Grzegorza Borysa lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które znajdują się miedzy dzielnicami Gdyni – Chwarznem a Dąbrową. Policyjne radiowozy stoją na ul. Chwarznieńskiej, Wiczlińskiej i Obwodnicy Trójmiasta. Podobnie, jak w poniedziałek kierowcy muszą liczyć się dużymi utrudnieniami w ruchu podczas poruszania się po Trójmieście.

Lasy, gdzie działania prowadzi policja, to obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego odgrodzony ul. Wiczlińską i Chwarznieńską; przez środek którego biegnie Obwodnica Trójmiasta. Teren jest pagórkowaty i pokryty gęstym liściastym i częściowo mieszanym lasem. Przez park wiedzie kilka szlaków turystycznych pieszych i rowerowych – lasem można dostać się z dzielnicy Dąbrowa na Chwarzno i Witomino.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Wtorek jest piątym dniem szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej policjantów wspieranych przez Żandarmerię Wojskową, Straż Leśną oraz strażaków.

44-letni Grzegorz Borys jest podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem swojego 6-letniego syna. Do zbrodni doszło w piątek rano.

Grzegorz Borys uciekł za granicę?

Sąd wydał Europejski Nakaz Aresztowania poszukiwanego Grzegorza Borysa – poinformowała prokuratura.

Czytaj więcej:

Grzegorz Borys uciekł za granicę? Sąd wydał Europejski Nakaz Aresztowania. Najnowsze wieści z Gdyni

Źródło:PAP, NCzas
spot_img

Najnowsze