Strona głównaOpinieZajączkowska-Hernik: PiS dałby nam dokładnie to samo, tylko owinięte w biało-czerwoną flagę

Zajączkowska-Hernik: PiS dałby nam dokładnie to samo, tylko owinięte w biało-czerwoną flagę

-

- Reklama -

Ewa Zajączkowska-Hernik, kandydatka Konfederacji do Sejmu, która w ostatnich tygodniach kampanii podbiła serca wyborców, choć jednak nie udało jej się uzyskać mandatu, komentuje wygraną tzw. „totalnej opozycji”. Polityk uważa, że KO, Trzecia Droga i Lewica nie różnią się aż tak bardzo od PiS-u.

Ewa Zajączkowska-Hernik skomentowała słowa Katarzyny Kotuli z Lewicy, która stwierdziła, że aborcja będzie priorytetem nowego rządu (jak wiadomo, Władysław Kosiniak-Kamysz widzi to zupełnie inaczej).

- Reklama -

„Teraz będzie jazda bez trzymanki, gdy rząd stworzy koalicja: KO-3D-Lewica. Witaj multi-kulti, witajcie wszystkie durne eko-pomysły UE, witaj zmiano traktatów unijnych likwidująca podmiotowość państw unijnych. A! Jeszcze legalna skrobanka do woli” – napisała na Facebooku Ewa Zajączkowska-Hernik.

Zdaniem prawicowej polityk PiS zrobiłby z Polską dokładnie to samo, co teraz zrobi nowy rząd.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„I wiecie co jest najciekawsze? PiS dałby nam dokładnie to samo (może poza legalną aborcją)! Tylko owinięte w biało-czerwoną flagę dla niepoznaki” – napisała niedoszła posłanka Konfederacji.

„To jest coś niesamowitego, że ludzie wybierają w kółko te same twarze, myśląc, że mają im coś dobrego do zaoferowania. Podoba mi się określenie tej sytuacji przez Wojciecha Sumlińskiego, który powiedział, że, parafrazując, nadchodzi rząd łotrów” – stwierdziła Zajączkowska-Hernik.

spot_img

Najnowsze