Strona głównaWiadomościPolskaTomasz Lis mocno się rozpędził. Chce przegonić z Warszawy Marsz Niepodległości

Tomasz Lis mocno się rozpędził. Chce przegonić z Warszawy Marsz Niepodległości

-

- Reklama -

Triumfalizm opozycji wydaje się mocno na wyrost, jednak niektórzy są już mocno pobudzeni. Czasami zbyt mocno… Tomasz Lis chce np. odreagować odsunięcie na osiem lat w cień i swoje choroby. Od pewnego czasu były dziennikarz telewizyjny mocno się radykalizuje.

Jednak po niedzielnych wyborach, ta jego radykalizacja przybiera niebezpieczne i niemal totalniackie wymiary. Na platformie X, gdzie jest dość aktywny, Lis napisał:

- Reklama -

„Może już teraz zróbmy coś żeby 11 listopada nie okazało się, że demokraci wprawdzie wygrali wybory, a w narodowe święto Warszawa nadal jest faszystów!”.

Pojęcie „faszyzmu” pojawia się w kontekście 11 Listopada i marszu patriotów nie po raz pierwszy. Z czasem przylepią ten epitet na dobre, chociaż akurat totalne zapędy Lisa wydają się akurat bliższe faszyzmowi, niż to coroczne wielkie święto biało-czerwonych flag. Może nie warto na takie etykietowanie pozwalać. Nawet osobie chorej z nienawiści…

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

spot_img

Najnowsze