Strona głównaWiadomościPolskaWybory w Warszawie. Alarm bombowy w dwóch komisjach. Na miejscu pracują saperzy...

Wybory w Warszawie. Alarm bombowy w dwóch komisjach. Na miejscu pracują saperzy [VIDEO]

-

- Reklama -

W dwóch warszawskich lokalach wyborczych ogłoszono alarm bombowy. Przed trzecim trwa natomiast sprawdzanie pirotechniczne, ponieważ ktoś zostawił przed budynkiem plecak.

Onet donosi, że w stołecznych lokalach wyborczych nr 425 i 426 ogłoszono alarm bombowy. Na miejscu pracują saperzy. Policja odgrodziła budynek, w którym znajdują się te komisje.

- Reklama -

Na razie nie ma jeszcze informacji o tym, czy głosowanie będzie przedłużone.


Przed lokalem wyborczym przy ul. Tarnowieckiej 4 na Pradze Południe trwa natomiast sprawdzenie pirotechniczne, o czym poinformował PAP w niedzielę wieczorem podinsp. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Przed budynkiem, w którym pracuje komisja ktoś zostawił plecak.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

W związku ze sprawdzeniem pirotechnicznym zamknięta została komisja wyborcza 431. O podejrzanym plecaku przed budynkiem szkoły, w której jest lokal wyborczy, policja została poinformowana przed godz. 19.

– Wyznaczono 100-metrową strefę bezpieczeństwa. Trwa sprawdzenie pirotechniczne – poinformował Marczak.

Źródło:Onet/PAP
spot_img

Najnowsze